اسباب بازی برای کودک 6 ساله چی بخرم؟

راهنمای خرید اسباب بازی برای کودکان 6 ساله

این مقاله راهنمای خرید اسباب بازی برای کودکان 6 ساله است که پس از مطالعه آن ایده های بسیار خوبی برای خرید هدیه و اسباب بازی است. شش سالگی سنی است که اکثر بچه ها پیش دبستانی را شروع می کنند. خداحافظی با مهدکودک، سلام به کلاس اول و خواندن و نوشتن و حساب. این انتقال می تواند ترسناک باشد. کودکان شش ساله مشتاق محبت و ستایش والدین و معلمان هستند، بنابراین مطمئن شوید که در این سن مهم احساس امنیت می کنند. اگر بچه ها احساس کنند حمایت می شوند، در دنیای جدید هیجان انگیز کلاس اول پیشرفت خواهند کرد.

با یکی از اسباب بازی های توی سان برای کودکان 6 ساله تخیل کودک خود را شکوفا کنید. یک اسکوتر سه چرخ محکم با دسته های قابل تنظیم انتخاب کنید، یا آنها را با یک ترامپولین ایمن و با قابلیت جمع آوری آسان به حرکت درآورید. LEGO برای بچه های خلاق ایده آل است و در مجموعه ای از بازی های مضمون مانند دایناسورها و جنگ ستارگان عرضه می شود. اگر به دنبال فعالیتی برای کل خانواده هستید، یک یا دو بازی رومیزی را انتخاب کنید و به آنها کمک کنید در حین بازی یاد بگیرند.

راهنمای خرید اسباب بازی برای کودکان 6 ساله

شش سالگی سن مناسبی برای شروع درگیر شدن با اسباب بازی ها و بازی های پیچیده تر است که هم سرگرم کننده و هم آموزشی هستند. آزمایش‌ های علمی ساده، مجموعه‌ های مهندسی هیجان‌ انگیز و روبات‌ های فوق‌ العاده!

همچنین این سنی است که بچه ها شروع به دوست داشتن قوانین و تشریفات می کنند. (یا حداقل فقط آنهایی که می سازند!) احساس نظم به تسکین اضطراب آنها کمک می کند و باعث می شود در دنیایی ترسناک احساس امنیت کنند. بنابراین تعجب نکنید اگر به بازی با او بنشینید و او با فهرست کردن همه چیزهایی که می توانید و نمی توانید انجام دهید شروع می کند!

در شش سالگی، بچه‌ ها در خانه احساس «مسئولیت» می‌کنند. اگر یک کودک شش ساله یک خواهر یا برادر کوچکتر داشته باشد، او می خواهد “بچه بزرگ” باشد و از آنها مراقبت کند. او همچنین ممکن است بخواهد در تهیه غذا کمک کند. اگر نمی‌ خواهید مهارت‌ های آشپزی او را به خطر بیندازید (نکته: او روی همه چیز سس گوجه فرنگی خواهد ریخت)، چرا با هم آشپزی نکنید؟ کتاب های آشپزی با دستور العمل های مناسب برای بچه ها راهی سرگرم کننده و خوشمزه برای تقویت مهارت های ریاضی و علوم است. غذای فکری!

انتخاب اسباب بازی مناسب برای کودکان 6 ساله

کودکان 6 ساله در این سن دامنه توجه طولانی تری دارند، بنابراین می توانند برای مدتی طولانی با یک اسباب بازی جذاب بدون اینکه حوصله شان سر برود؛ بازی کنند. آنها همچنین از اسباب بازی های حل مسئله مانند پازل، رنگ آمیزی پیچیده تر و مجموعه های ساختمانی لذت می برند.

آن‌ ها هنوز فعالیت‌ های ساختاریافته را دوست دارند، بنابراین کیت‌ ها و سازه‌ هایی که در پایان چیزی تولید می‌ کنید، تقریبا همیشه انتخاب خوبی هستند. و اسباب‌ بازی‌ هایی که می‌ توانند دوستان را درگیر کنند، مانند بازی‌ های رومیزی، نیز عالی هستند – اگرچه ممکن است همیشه نتوانند با ظرافت کامل باخت را کنترل کنند.

آنها همچنان از بازی های تخیلی (اغلب برای مدت طولانی) لذت می برند. اما ممکن است به انجام کارهای واقعی علاقه بیشتری داشته باشند، مانند گرفتن عکس های واقعی با یک اسباب بازی دوربین عکاسی دیجیتال.

اسباب بازی دخترانه برای 6 سال

دختران شش ساله به طور فزاینده ای دوست دارند از والدین خود مستقل شوند و از کشف ترجیحات و هویت خود لذت می برند.

دختران شش ساله در طراحی و نوشتن مهارت دارند و اغلب از خلاق بودن لذت می برند. گزینه‌ های عالی برای خرید برای این سن، مجموعه‌ های طراحی، رنگ و نقاشی برای یک طراح نوظهور – اسباب‌ بازی‌ های قابل سفارشی‌ سازی و مجموعه‌ های جواهرات/مهره است.

دوچرخه سواری یک فعالیت محبوب برای کودکان شش ساله است! بیشتر دختران 6 ساله سوار بر دوچرخه ای با چرخ های 16 تا 20 اینچی خواهند بود. بنابراین خرید دوچرخه کودک انتخاب مناسبی است.

دختران شش ساله عاشق مجموعه قلم های جادویی برای بیان خلاقانه هستند، جایی که می توانید رنگ ها را تغییر دهید و حتی پیام های نامرئی را برای دوستان بنویسید!

اسباب بازی پسرانه برای 6 سال

پسران 6 ساله عاشق دویدن و کاوش هستند. اما از بازی های ساختارمندتری نیز بهره می برند. بهترین هدیه برای این گروه سنی، اسباب بازی های آموزشی و سرگرم کننده مانند معلم شطرنج یا حتی یک مجموعه جادویی شگفت انگیز برای ذهن های کنجکاو است.

پسران 6 ساله از فعال و خلاق بودن لذت می برند. بهترین فعالیت ها برای این سن، فعالیت هایی است که از گروه های عضلانی بزرگ استفاده می کنند، بنابراین پرش، اسکوتر و پرتاب توپ بهترین هستند. پسرها دوست دارند خلاقیت خود را با ست های ساخت و ساز و حمل و نقل ابراز کنند، بنابراین بلوک ها و ماشین ها هدایای عالی می سازند.

هدایای خوب برای کودکان شش ساله از کیت‌ های خلاقانه، مجموعه‌ های جادویی و بازی‌ های سرگرم‌ کننده است که آنها را به دویدن وامی دارد. محبوب ترین هدایای ما برای این گروه سنی معلم شطرنج، یک بازی کوئیزی یا چند قلم جادویی است.

محبوب ترین اسباب بازی برای پسران 6 ساله هر چیزی است که به طور جدی سرگرم کننده باشد. برای بچه های کنجکاو، یک مجموعه جادویی یا کیت علمی یک هدیه عالی برای تولد است.

فقط برای سرگرم کردن یک پسر 6 ساله فیلم نگذارید! در عوض، کاری فعال و سرگرم کننده انجام دهید. می توانید مخفیانه بازی کنید، دعوای بالش داشته باشید، با جوراب های عجیب و غریب عروسک بسازید یا حتی مقداری پخت و پز انجام دهید. اگر احساس ماجراجویی می کند. کیت های علمی و اسباب بازی های ما را در فضای باز بررسی کنید تا آنها را مشغول نگه دارید.

نحوه انتخاب ایمن اسباب بازی

خرید اسباب بازی مناسب کودک ساله در توی سان

پیدا کردن اسباب‌ بازی‌ های مناسب برای کودک ۶ ساله‌ تان آسان‌ نیست. ما مجموعه گسترده‌ ای از اسباب‌ بازی‌ ها و هدایای آموزشی و مناسب سن را ارائه می‌ کنیم که نشان می‌ دهد یادگیری کودک شما می‌ تواند سرگرم‌ کننده باشد.

اگرچه هر کودک 6 ساله علایق خود را دارد، اما هنوز در سن اکتشاف هستند. بنابراین یافتن هدایای مناسب برای یک کودک 6 ساله خیلی سخت نمی تواند باشد.

در مجموعه اسباب‌ بازی‌ های توی سان که مخصوص این گروه سنی است. همه چیز از پازل‌ های آموزشی و چالش‌ برانگیز برای مشغول نگه‌ داشتن آن‌ ها در روزهای بارانی گرفته تا اسباب‌ بازی‌ های خلاقانه‌ تر، مانند کیت‌ های هنری و صنایع دستی، اسباب‌ بازی‌ های علمی پیدا خواهید کرد. ما حتی اسباب‌ بازی‌ هایی را برای ترویج تخیل داریم.

امروز به فروشگاه آنلاین ما نگاهی بیندازید تا به شما کمک کنیم تا هدایایی عالی برای یک کودک 6 ساله خاص در زندگی خود پیدا کنید. نه تنها از چندین دهه تجربه ما در انتخاب بهترین اسباب بازی ها برای کودکان در هر گروه سنی بهره مند خواهید شد، بلکه ما قیمت های عالی را ارائه می دهیم. این راهنمای خرید اسباب بازی برای کودکان 6 ساله هم می تواند ایده های خوبی برای خرید اسباب بازی به شما بدهد.

خروج از نسخه موبایل