فروشگاه اینترنتی توی سان مجموعه ای کامل برای ارائه انواع اسباب بازی، سیسمونی، تجهیزات و وسایل تفریحی و سرگرمی کودکان برای همه رده های سنی است که هدف اصلی آن، تداعی “تجربه یک خرید اینترنتی لذت بخش ” برای همراهان این فروشگاه است.

مجموعه توی سان، از ابتدای سال 1397 فعالیت خود در بستر وب سایت و اینستاگرام، آغاز نمود و از ابتدای سال 1398 به صورت دفتر فروش، فعالیت خود را گسترده کرد. پس از آن در ابتدای سال 1400، با هدف رفاه همراهان محترم این مجموعه، فروشگاه مرکزی توی سان نیز راه اندازی شد تا امکان خرید حضوری برای همگان فراهم باشد.

توی سان در این مدت از مسئولیت اجتماعی خود غافل نبود و با راه اندازی مجله تخصصی در حوزه مادر و کودک، تمام سعی خود را دارد تا با افزایش آگاهی عمومی در زمینه مادر و کودک و خرید اسباب بازی اطلاعات مفیدی را با شما به اشتراک بگذارد. از شما دعوت می کنیم مجله تخصصی مادر و کودک توی سان را دنبال کنید و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید تا برای داشتن مادران و کودکانی شاد، ثمربخش باشیم.

فروشگاه آنلاین توی سان سعی بر آن دارد تا با تهیه و عرضه محصولات از بهترین و معتبرترین برندهای اسباب بازی با ضمانت بهترین قیمت و تضمین اصل بودن کالا و در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان در سراسر کشور برساند.

توی سان فقط یک فروشگاه نیست بلکه مشاور خوبی برای انتخاب محصولات مناسب و کارآمد است. برای خرید کالای مورد نیازتان، می توانید مشاوره دریافت کنید و خریدی بهینه و مفید داشته باشید.. همکاران ما در این مجموعه با ارائه مشاوره قبل از خرید، در انتخاب دقیق محصول از لحاظ کیفیت، کارایی و قیمت، به شما کمک خواهند کرد تا انتخاب راحت تر و حساب شده تری را  داشته باشید.

توی سان پس از خرید همچنان در کنار شماست و می توانید بعد از خرید کالا از خدمات پس از فروش ما نیز بهره مند شوید و به سوالات شما نیز راجع به نحوه استفاده، اسمبل، نگهداری و تامین قطعات محصولات خریداری شده پاسخ داده می شود. کافی ست از طریق یکی از راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.