خرید وان حمام کودک

حموم واسه کودک باید طوری باشه که بتونه از لحظه لحظش لذت ببره و شما هم احساس ایمنی داشته باشین و کارها هم خیلی راحت پیش بره. در توی سان میتونین وان های متنوع در قیمت های متفاوت رو ببینین که مناسب هر نوع بودجه ای هستن. در کل وان انواع مختلفی داره از ساده گرفته تا طرح های دیجیتالی که دماسنج دارن که دمای داخل آب رو اندازه گیری می کنن. انتخاب وان به میزان بودجه و ترجیحات شخصی شما بستگی داره. 

خیلی از نوزادان علاقه ای به حموم رفتن نشون نمیدن، اما با یه برنامه ریزی میشه کاری کرد که از بچه ها از حموم لذت ببرن. اسباب بازی مخصوص حمام مجموعه ای عالی از وسایل و اسباب بازی های مختلف تو حمومه که شادی زیادی رو به بچه ها هدیه میده. اما مهمتر از اون وان حمومه. نگه داشتن نوزاد در حالت شناور در حالی که خم شدین و شامپو بدن رو روی لیف می کشین و بدن لغزندشو به آرومی می شورین، مسلما دشواره. کمر و زانوتون مطمئناً تو این حالت درد میگیره! واسه همین هم اکثر والدین یه وان کودک قابل حمل رو انتخاب می کنن.

موقعی که یه کوچولو دارین، ارزشش رو داره که چند وسیله جانبی اضافی حموم خریداری کنین تا یه محیط کاملا امن ایجاد بشه. وان حموم باعث میشه که کودک ثبات داشته باشه و نلغزه و همزمان که دارین میشورینش اون از بازی کردن با اسباب بازی هاش لذت ببره. 

نکات مهم هنگام خرید وان کودک

هنگام انتخاب وان واسه نوزاد این توصیه ها رو حتما در نظر داشته باشین. وان با اندازه مناسب انتخاب کنین. وان خیلی بزرگ به این معنیه که کودک شما فضای بیشتری واسه لغزیدن داره که خطر افتادنش رو افزایش میده. یه وان خیلی کوچک هم میتونه ناراحت کننده باشه و شستشو رو دشوار کنه. پس یه وان با اندازه مناسب انتخاب کنین. بسیاری از تولید کنندگان دستورالعمل های مربوط به وزن یا اندازه های دیگه رو با وان های نوزاد خود ارائه میدن.

همچنین فرآیند تمیزکاری لازم رو هم فراموش نکنین. وان حموم شما هرچه شکاف بیشتری داشته باشه، مدت زمان کمتری واسه تمیز کردنش صرف میکنین. واسه جلوگیری از رشد کپک، یه وان می خواین که به راحتی تمیز و خشک بشه.