خرید راکر کودک

راکر اسباب بازی های سرگرم کننده ای هستن که به بهبود تحرک و تشویق ورزش کمک میکنه. امروزه که بازار مملو از اسباب بازی ها و ابزارهای پیشرفته واسه بچه ها و بزرگتراس، راکرها همچنان تونستن جایگاهشونو حفظ کنن. این اسباب بازی ها علاوه بر اینکه سرگرم کننده هستن، عملکردهای بی شماری رو واسه کودک در حال رشد انجام میده و از نظر جسمی و روحی واسه کودک مفیده. راکر نه خسته کنندس و نه از مد افتاده. اسباب بازی های ساده ای که مورد توجه بسیاری از بچه هاس و میتونه بهشون در یادگیری و رشد حواس و مهارت های حرکتی مهم کمک کنه. به ویژه کودکان با نیازهای ویژه میتونن از اونا بهره مند بشن زیرا استفاده از آنها بصری و تسکین دهندس.

راکرهای کودک جذابیت بی انتهایی دارن. تاریخچه و محبوبیت مداومشون نشون میده که این نوع اسباب بازی ها منحصر به فرد هستن، و خاص جنسیت نیستن، و به همین ترتیب واسه دختران و پسران جذابه. 

راکر وسیله ای ایمن برای کودکان

یکی از مزایای راکر کودک اینه که از انبوهی از قطعات کوچک و پیچیده تشکیل نشده که به راحتی از بین برن، شکسته بشن یا (از همه بدتر) سلامتی فرزندتون رو به خطر بندازن. امروزه تولیدکنندگان اسباب بازی بسیار مراقبن تا کودکان از ایمن ترین اسباب بازی های ممکن برخوردار باشن، اما هنوز هم بسیاری از اسباب بازی ها وجود دارن که میتونن به وسیله یه کودک کنجکاو از هم جدا بشن و به طور بالقوه به وسیله ای خطرناک تبدیل بشن. به جز این موارد، امروزه بسیاری از اسباب بازی های کودکان از طریق باتری کار می کنن و اغلب باعث کند پیش رفتن مهارت هایی میشن که کودک نیاز داره یاد بگیره. راکر به هیچ باتری نیاز نداره. ازونجا که بسیار محکمه، عملاً به هیچگونه نگهداری احتیاج نداره و مطمئناً در برابر سخت ترین نوع استفاده مقاومت داره. تمیز کردنش هم آسونه. همچنین طرز سرهم بندی و ساخت راکر کودک راحته. 

مزایا و کاربرد راکر کودک

راکر به دلیل تمریناتی که به کودک میده و احساساتی که تحریک میکنه، واسه بچه های کوچیک بسیار مفیده. حرکات تکان دهنده؛ سیستم دهلیزی (گوش داخلی) رو تحریک می کنه، که میتونه حس تعادل کودک رو تقویت کنه. کودک هرچه زودتر تعادل مناسب رو یاد بگیره، زودتر قادر به حرکت صحیحه و به خود آسیب نمی رسونه.

تکون خوردن راهی واسه خارج کردن انرژی اضافی کودک ناآرامه، که میتونه تمایل و توانایی بیشتری واسه یادگیری فعالیت ها و مهارت های جدید ایجاد کنه. همچنین به عضلات کودک کمک می کنه تا یاد بگیرن که چگونه اونارو به حالت ایستاده نگه دارن و چگونه حرکات منظم انجام بدن. یه راکر تو مهد کودک همچنین میتونه کودک رو به ورزش تشویق کنه، این امر به شما کمک می کنه تا فعالیت بدنی منظم رو تو زندگیش القا کنین- چیزی که در آینده بسیار ارزشمنده.

راکر مناسب برای کودکان با نیازهای ویژه

اگه کودکی با نیازهای ویژه داشته باشین، پیدا کردن اسباب بازی های مناسب واسه کودک بسیار مهمه. شما یک اسباب بازی میخواین که کودک لذت ببره، به علاوه راهی واسه کمک به کودک در برقراری ارتباط با دیگران و راهی واسه پناه بردن از تحریک بیش از حد یا فشار روحی وجود داشته باشه. کودکان با نیازهای ویژه مجبورن با چالش های مختلفی نسبت به سایر همسالان خود کنار بیان و از اسباب بازی هایی که به اونا کمک می کنه تا استراتژی های مقابله ای مناسب رو یاد بگیرن، بسیار سود میبرن. راکر واسه برخی از کودکان اوتیسم، که گاهی اوقات تمایل ذاتی به عقب و جلو رفتن دارن، یک تناسب طبیعیه. از زمان نوزادی ، تاب دادن برای اکثر کودکان فعالیتی آرامبخشه که می تونه کودکان رو تسکین بده.