خرید کیف غذای کودک

وقتی که کودک شروع به خوردن مواد جامد میکنه، وقتشه که یه کیف غذای کودک تهیه کنین، مخصوصاً واسه وعده های غذایی که بیرون از منزل هستین. کیف غذا معمولا واسه والدینی کاربرد داره که شاغلن و کودک مجبوره که بیرون از منزل باشه، مثل بچه هایی که به مهدکودک میرن. 

نکاتی که قبل از خرید کیف ظرف غذای کودک در نظر بگیرین:

قبل از خرید چند فاکتور مهم رو باید بررسی کنین. اول از هر چیزی راحتی کیف مهمه. کیف غذا از لوازم شخصی کودک هست و قراره او کیف رو حمل کنه، در صورتی که کیف نامناسب باشه و کودک احساس ناراحتی کنه، باعث آسیب به جسمش میشه.

یکی دیگه از چیزایی که باید در نظر داشته باشین؛ اندازه کیفه. کیف نباید بزرگتر از جسم فرزندتون باشه. کوله پشتی و کیف های نامناسب آسیب جدی به کمر و شونه کودک میزنه. 

آخرین چیزی که مهمه بررسی بشه اینه که کیف و کوله بندهای قابل تنظیم داشته باشه. بندها باید متناسب با اندام کودک تنظیم بشه و کاملا نزدیک به کمر کودک قرار بگیره. 

توجه: اگه کیف یا کوله نامناسب بخرین، ممکنه از نظر قیمت واستون به صرفه باشه، ولی باعث آسیب های جدی جسمی به کودک میشه. دردهایی مثل گردن درد، درد شونه و کمر از عواقب خرید کیف کودک نامناسبه. همونطوری که خودتون هم میدونین، جسم کودک مدام در حال رشده  و در بلند مدت باعث تغییر ساختار عضلات کودک میشه. 

از دیگر مواردی که نیازه بهش توجه کنین، جنس و کیفیت کیف و کوله ایه که میخرین. خیلی از بچه ها تو نگهداری از وسایلشون بی دقتن و ممکنه شما هر هفته لازم باشه کیفش رو بشورید؛ بنابراین خرید یه کیف باکیفیت مساوی با طول عمر بیشتر اونه. 

توی سان تعداد زیادی کیف غذا در مدل های مختلف و رنگ های متنوع ارائه داده که قیمت های مناسبی هم دارن البته این به معنی بی کیفیت بودن کیف ها نیست. این کیف ها از برندهای معتبر از جمله okiedog هستن.