خرید محصولات وین فان

winfun® در سال 2005 در هنگ کنگ تاسیس شد. محصولان وین فان - WinFun یکی از بزرگترین ارائه دهندگان محصولات کودک در جهانه که در هنگ کنگ واقع شده و مناسب مراحل مختلف رشد طراحی شده. محصولات برند وین فان دارای طیف وسیعی از ویژگی های سرگرم کننده و آموزشیه که به طور سیستماتیک به بهبود مهارت های کودکان در مراحل مختلف رشد، از جمله شناختی، جسمی و اجتماعی کمک می کنه.

وین فان با هدف تحریک خلاقیت و کنجکاوی کودکان در اشیای جدید طراحی شدن. ماموریت وین فان اینه که با دنیای اسباب بازی آموزش بدن تا کودک شما نه تنها از نظر جسمی بلکه از نظر ذهنی نیز رشد کنه. هممون میدونیم که اسباب بازی ها واسه بچه ها چقدر مهمن، مخصوصا اسباب بازی هایی که به کودک تو رشد کمک می کنه.

وین فان بسیاری از نیازهای بازی و سرگرمی بچه ها رو پوشش میده. طیف وسیعی از اسباب بازی ها واسه نوزادان، کودکان پیش دبستانی، پسران و دختران طراحس شده. در کنار اینا، اسباب بازی های کنترل از راه دور، اسباب بازی موزیکال، وسایل الکترونیکی بچه ها واسه تأمین نیازهای کودک شما از بدو تولد تا مدرسه تولید شده.

ویژگی های اسباب بازی های وین فان

هر کودکی سزاوار یه دوران کودکی سرگرم کننده است و کودک باید نه تنها از نظر جسمی رشد کنه بلکه از نظر ذهنی هم آماده بشه. تیم توسعه محصول winfun® شامل تعدادی روانشناس کودک و والدینه. همه محصولات بر اساس مفهوم "CPS" طراحی شدن (مهارت های شناختی، جسمی و اجتماعی) تا اطمینان حاصل بشه که در مراحل مختلف رشد خود نیازهای کودکان رو برآورده می کنن. مفهوم CPS به کودکان اجازه میده تا طیف گسترده ای از مهارت ها رو کسب کنن و به والدین کمک می کنه تا نقش فعالی در رشد فرزندان خود داشته باشند. انگیزه وین فان اینه که از هر کودکی یه نابغه بسازه در حالی که اجازه میده از روزهای طلایی خود لذت ببرن.

  • اسباب بازی های وین فان نرم هستن
  • قابلیت تنظیم وجود داره
  • برای تمام مراحل رشد اسباب بازی وجود داره
  • کیفیت عالی
  • دامنه گسترده
  • رنگ ها و چراغ های روشن کودک رو شادتر می کنن

اسباب بازی های موزیکال وین فان

اسباب بازی های موزیکال WinFun مخصوص بچه های کوچیک طراحی شده. اسباب بازی موزیکال به بچه ها در یادگیری و رشد کمک میکنه. مینی پیانوی وین فان و گیتار برقی وین فان محبوبیت زیادی بین بچه ها دارن، این امر باعث میشه والدین بتونن به کودکان در آرامش و لذت بردن از بازی کمک کنن.

فروشگاه اسباب بازی های آنلاین توی سان مجموعه منحصر به فردی از اسباب بازی ها داره که جزو بهترین اسباب بازی واسه کودکانه. طیف گسترده ای از اسباب بازی های WinFun کودکان شما رو اونقدر خوشحال می کنه که مطمئنا تصمیم می گیرین که اسباب بازی های بیشتری رو بخرین. قیمت ها بسیار مقرون به صرفه هستن و کیفیت بالاست.

شما به عنوان والدین بهترین چیزها رو واسه فرزندتون میخواین. به طیف وسیع وین فان نگاهی بیندازین و به فرزندتون هم نشون بدین تا خودش توی انتخاب وسیله بازیش سهیم باشه. دردسر بیرون رفتن و گشتن تو بازار هم وجود نداره. حالا میتونین تو خونه بمونین و تصمیم بگیرین.