خرید محصولات تولو

تولو مجموعه ای غیرقابل توصیف از اسباب بازی های تکاملیه که مزایای بی نظیر آموزشی رو واسه کودکان ارائه میده. برند تولو با رعایت ایمنی و دوام بالا طراحی شدن. تو ساخت این محصولات فقط از مواد با بالاترین درجه استفاده میشه و روشهای دقیق آزمایش این اطمینان رو میدن که استانداردهای کیفیت به طور مداوم بالا هستن.

موقع انتخاب یه اسباب بازی واسه کودک دلبندتون، دلگرم کنندس که بدونین، نه تنها دارین بهترین کیفیت و طراحی رو میخرین، بلکه خریدتون هم آگاهانس و از بهترین منابع حاصل شده. به همین دلیل Tolo Toys مفتخره که دارای گواهینامه ICTI واسه پاسخگویی اجتماعی و زیست محیطی و گواهینامه ISO 9001 واسه استانداردهای کیفیت عالیه.

برند Tolo Baby اسباب بازی هایی را تولید می کند که در سالهای شکل گیری زندگی ارزش آموزشی بی نظیری را ارائه می دهند. تمام محصولات Tolo Baby بر روی ایمنی و دوام تمرکز دارند. فقط از بالاترین کیفیت مواد استفاده می شود و روشهای دقیق آزمایش اطمینان از این دارند که استانداردهای کیفیت به طور مداوم بالا هستند. Tolo Baby دارای مجوز ICTI برای مسئولیت اجتماعی و زیست محیطی است و به معنای ارزش پول است.

همه چیز درباره برند تولو

Tolo Toys Ltd. سال 1985 تاسیس شد و یک شرکت متعلق به انگلیسه. امروزه Tolo Toys به دلیل ارزش بازی و کیفیت اسباب بازی هاش در سطح بین المللی معروفه و تونسته جوایز زیادی کسب کنه. دفتر مرکزی تولو تو هنگ کنگه، جایی که طراحی محصول، مهندسی و ابزار، مدیریت بازاریابی و سفارش اونجا انجام میشه.

فلسفه Tolo Toys تعهد به تولید طیف گسترده ای از محصولاته که ارزش بازی رو همراه با سرگرمی و هیجان در طول سالهای رشد کودک ارائه میده. تمام اسباب بازی های Tolo با رعایت ایمنی طراحی شدن و متعاقباً طبق استاندارد های ASTM ، EN71  CPSIA آزمایش میشن و این اطمینان رو میده که والدین با خیال راحت میتونن محصولات تولو رو خریداری کنن. سطح محصولات صاف و براق، بدون لبه های تیزه و در صورت امکان از استفاده از رنگ جلوگیری میشه.

گواهینامه ISO 9001

Tolo Toys دارنده افتخار گواهینامه ISO 9001 برای استانداردهای کیفیت فوق العاده مداومه.

صدور گواهینامه ICTI

Tolo Toys با گواهینامه ICTI معتبره که موجب ارتقا نیروی کار و سلامت کارکنان در زنجیره تامین صنعت اسباب بازی در سراسر جهان میشه. همچنین به تولید اخلاقی در رابطه با مسئولیت پذیری اجتماعی و محیطی اشاره دارد.

فروش محصولات تولو در فروشگاه توی سان

فروشگاه توی سان تعداد زیادی از محصولات تولو رو واسه فروش ارائه داده، از جمله قطار تولو و ماشین تولو. این اسباب بازی ها به دلیل کیفیت بالایی که دارن از محبوبیت زیادی بین خانواده ها برخورداره. به دلیل رنگهای شاد و جذابیت محصولات؛ بچه ها هم خیلی دوسشون دارن. این محصولات رو میتونین با چند کلیک بخرین و بدون زحمت اونارو درب منزل تحویل بگیرین.