خرید کلبه کودک و چادر بازی

شما به عنوان پدر و مادر میخواین بهترین چیزها رو واسه بچه هاتون فراهم کنین و این مربوط به انتخاب هاییه که در مورد اسباب بازی نیز انجام میدین. در روند رشد کودکی، نقش سرگرمی و بازی بسیار بزرگتر از چیزیه که به نظر میرسه. این نه تنها بر رشد کامل مهارت های حرکتی تأثیر میذاره، بلکه روشیه که بچه ها مهارت های اساسی رو یاد میگیرن و با محیط پیرامون خود آشنا میشن. به همین دلیل تشویق شما به بازی یه ضرورته. کلبه کودک و چادر بازی یکی از بهترین اسباب بازی هاییه که خریدش توصیه میشه. 

اگه کودک نوپایی دارین، می دونین که اونا هم بعضی اوقات (نه اغلب) میخوان تنها بمونن و به فضای خصوصی احتیاج دارن - همونطوری که ما بزرگترا احتیاج داریم. کلبه کودک و چادر بازی این فرصت رو به بچه ها میده.

مزایای خرید چادر بازی کودک

پرورش نیروی تخیل: تخیل کودک چیز شگفت انگیزیه، اونا میتونن از کوچیکترین چیزا داستان بسازن و لذت ببرن. بازی تخیلی واسه رشد کودک بسیار مهمه. موقع خرید چادر بازی مهم نیست که چه سبکی رو انتخاب میکنین چون هدف اصلی استفاده از تخیل اوست، اگه کودک دلبندتون تو بازی تخیلی مهارت نداره، باید تو این مسیر کمکش کنین. 

کمک به اجتماعی شدن کودک: کلبه و چادر بازی یه روش عالی واسه به اشتراک گذاشتن و اجتماعی بودن بچه هاست. فضای کافی واسه چند کودک کوچیک وجود داره و با استفاده از بازی تخیلی میتونن با هم هماهنگ بازی کنن. با بزرگتر شدن بچه ها، این کار واسشون راحت تر هم میشه.

یه فضای امن - همانطور که گفتم، کودکان از فضای خصوصیشون لذت می برن. خود شما هم از اینکه مدام بیخ گوشتون نباشه، راحت ترین. داشتن فضای خصوصی که امن هم باشه یکی از خواسته های والدینه. چادر و کلبه بازی محیط امنیه که وقتی کودک اونجاس، با خیال راحت میتونین به کاراتون برسین. 

مناسب واسه بازی انفرادی - چادر و کلبه همچنین میتونن مکان خوبی واسه بازی انفرادی باشن، جایی که میتونن خودشون باشن و با اسباب بازی ها و پازل بازی می کنن، بدون اینکه احساس کنن تحت نظارت مستقیم شما قرار دارن (هرچند که هنوز هم باید بررسی کنین و مراقبشون باشین)

مکانی واسه چرت زدن - اینجا مکانیه که کودک میتونه چرت بزنه و استراحت کنه. اجازه بدین عروسک مورد علاقشو بیاره داخل چادر یا کلبه و با هم بخوابن.

روش جذاب کردن کلبه بازی کودک

چند چراغ باتری رو در اطراف تیرها رشته کنید (یا برای جوان ترها یک مشعل اضافه کنید) چند کتاب و تعدادی بالشتک های راحت. به علاوه گذاشتن عروسک و وسایل مورد علاقه کودک، به جذاب تر کردنش کمک میکنه. 

نکات مهم هنگام خرید چادر کلبه ای کودک

واسه انتخاب بهترین مورد، باید ترجیحات کودک رو در نظر بگیرین، نه فقط قیمت چادر بازی کودک، بنابراین یکی رو که واقعاً دوست دارن بخرین. به هر حال، کودک میخاد اونجا بازی کنه، و باید جایی باشه که دوسش داشته باشن. 

عامل مهم دیگری که باید به خاطر بسپارین، البته اندازه چادره. ازونجا که میخاین یه چادر بخرین که در داخل خونه استفاده میشه، فضای بازی رو که قصد دارین چادر رو اونجا بذارین اندازه گیری کنین و سپس به دنبال مدلی بگردین که به طور یکپارچه اندازه اون مکان باشه. 

علاوه بر این، توجه به فاکتور سن رو فراموش نکنین، زیرا چادری که واسه کودکان دو تا چهار ساله طراحی شده ممکنه واسه کودکان پنج ساله و بالاتر بسیار کوچیک باشه. به همین ترتیب، در نظر بگیرین که چه تعداد بچه ازش استفاده می کنن و در مورد سبکش هم تصمیم بگیرین، خواه طرح های چادر منفرد، ترکیبی، تیغه ای، گنبدی، معمولی یا پنجره ای رو بخواین. 

با توجه به اینکه وزن چادر سبکه، هنگام تعطیلات می تونین در هر مکان، حیاط یا ساحل استفاده کنین، بنابراین بچه ها همیشه میتونن مکان خودشونو داشته باشن. بدون شک فرزند شما با چادر بازی کودکان بسیار سرگرم میشه.

در صورتی که قصد استفاده از چادر رو در فضای باز دارین، ساخت چادر بازی کودک باید با کیفیت بالا باشه و جمع آوریش هم آسون باشه.