خرید ست وسایل بازی کودک 

کودکان عاشق بازی وانمود کردن هستن و در حالی که باورنکردنی ترین تصورات رو دارن بسیاری از بازی هاشون تقلید از چیزهاییه که در زندگی روزمره می بینن. خواه یه دامپزشک باشن، یه سرآشپز ، یه مکانیک یا یه مغازه دار. در کل بچه ها دوست دارن تظاهر کنن مانند بزرگترایی که تو اطرافشون هستن، یا ابرقهرمانایی که تو تلویزیون می بینن. وقتی کودکان وانمود می کنن، فقط سرگرم نمیشن بلکه تصمیم گیری و مهارت های اجتماعی رو هم تمرین می کنن، نحوه رفتار رو آزمایش کرده و دنیای اطراف رو معنا می کننن. تهیه اسباب بازی ها و وسایل مورد نیاز واسه تخیل و تسهیل بازی خیالی یکی از بهترین کارهاییه که میتونین واسه کودک خود انجام بدین. خرید ست وسایل بازی یکی از بهترین انتخاباس که تو فروشگاه توی سان امکان پذیره. 

مزایای خرید ست اسباب بازی دخترانه و پسرانه

خرید ست وسایل بازی کودک مزایای زیادی داره که با خرید مجموعه های مختلف امکان پذیره. این مزایا نقش مهمی تو مراحل زندگی کودک دارن. 

  • درگیر شدن تو یه بازی تخیلی به کودکان این امکان رو میده که کلمات و عباراتی را که شنیدن رو تمرین کنن، کلماتی که جز تو بازی نمیتونن به کار ببرن. 
  • ست اسباب بازی فروشگاهی هم یه روش عالی واسه توسعه واژگانه، اونا میتونن نام میوه ها، سبزیجات، چاشنی ها و هر چیز دیگه ای رو که واسه فروش دارن یاد بگیرن. 
  • وانمود کردن همچنین به کودکان کمک می کنه تا قدرت زبان، تأثیر کلماتی را که بر دیگران می گذاریم و اهمیت انتخاب کلمات صحیح رو کشف کنن.
  • وانمود کردن به کوک کمک میکنه تا هنگام بازی در یه داستان، فکر روایی خود رو توسعه بدن. اونا همچنین باید مشکلات موجود رو حل کنن.
  • خرید اسباب بازی واسه وانمود کردن باعث رشد مهارت های اجتماعی هم میشه. بچه ها برای بازی در کنار هم نیاز به مذاکره، همکاری و تفاهم دارن.

خرید ست آشپزخانه اسباب بازی

حتماً موقع آشپزی موقع کوچولوتون شدین که از شما تقلید می کنه. با خرید ست آشپزخانه کودک به فرزندتون فرصتی بدین تا به مهارت آشپزیش سیگنالی سبز بدین. توی سان با ارائه طیف گسترده ای از وسایل آشپزخانه بچه گانه به کمک شما میاد تا کوچولوتون رو واسه ساعت های طولانی مشغول نگه داره.

کوک میتونه با خوشحالی چای رو با ست چایخوری اسباب بازی سرو کنه. این مجموعه ها با الهام از شاهزاده خانمهای دیزنی و شخصیت های مورد علاقه بچه ها، در رنگ های روشن و مهیج در دسترس هستن تا توجه کودک رو جلب کنن. شما همچنین میتونین با یه سرویس آشپزخانه شایان ستایش که از همه موارد ضروری تهیه شده، لذت آشپزی رو به کودک نوپای خود هدیه بدین. وسایل بازی آشپزی ، کودکان رو قادر می سازه تا هنر بازی در نقش و سایر مهارت های مهم رو هم یاد بگیره. این نوع بازی کودک شما رو از نیازهای آشپزخانه آگاه می کنه و دانشش رو افزایش میده. 

توی سان طیف گسترده ای از ست آشپزخانه اسباب بازی دخترانه جالب و مهیج رو واسه کودکان بصورت آنلاین ارائه میده. با سفارش آنلاین فرزندتون رو غافلگیر کنین و اونو درست درب منزل تحویل بگیرین.