خرید اسباب بازی آموزشی و فکری

تازه حس پدر یا مادر شدن رو تجربه کردین و با هیجان می خواهید دنیا رو بهش نشون بدین. کودکتون رو بغل گرفتین و تو خیابون گشت می زنین، کودک به ماشین هایی که از کنارتون رد میشن، اشاره میکنه و میگه که این چیه. جتی اگه فرزندتون خیلی کوچیک باشه، این احتمال وجود داره که هر چیزی رو بگین، درک کنه. شما می تونین از اسباب بازی های آموزشی و فکری واسه کمک به فرزندتون در ثبت چیزهای پیش پاافتاده استفاده کنین. 

چرا اسباب بازی های آموزشی برای کودکان بخریم؟

منطقی نیست واسه کودکی که سه سالشه کتاب بخرین. از طرف دیگه کودکی که سنش کمه بعضی از اسباب بازی ها رو درک نمیکنه. بنابراین واسه خرید آنلاین اسباب بازی های آموزشی، اول از هر چیزی باید گروه سنی کودک رو در نظر بگیرین. بعضی از اسباب بازی ها اگه واسه کودکانی که سنشون کمتر از حد مجازه، خریداری بشن خطرناکن. دلیل اصلیش هم اینه که از کودکان زیر این سن انتظار نمیره که اقدامات ایمنی رو بدونن. همچنین ممکنه که اسباب بازی قطعات کوچیک پلاستیکی یا چوبی داشته باشه که به وسیله کودک بلعیده بشن.

اگه فرزندتون تازه مدرسه رو شروع کرده میتونین با استفاده از اسباب بازی های آموزشی به بادگیریش کمک کنین. مطالعات نشون داده که حافظه وقتی با رنگ ارتباط داشته باشه، تقویت میشه. این اسباب بازی ها رنگارنگن. اگه به نظرتون فرزندتون از کلاس عقب مونده و قادر به درک حروف و اعداد نیست، پس تو این مسیر باید بهش کمک کنین. خرید اسباب بازی های یادگیری به کودکتون کمک میکنه که این مسیرو سریعتر طی کنن و اصول اولیه مانند الفبا، اعداد، اشکال و رنگ های رو یاد بگیره. 

اگه فرزندتون سنش بزرگتره، میتونین با اسباب بازی های دیگه ای بهش کمک کنین. آزمایشات علمی سرگرم کننده ان. بدون شک تنها گذاشتن بچه ها با مواد و تجهیزات آزمایشگاهی میتونه خطرناک باشه. اما اگه فرزندتون علاقه منده، میتونین تمام چیزایی که واسه آزمایش لازم داره رو بخرین. اما قبلش حتما گروه سنی رو بررسی کنین. کیت های آزمایشی علمی مناسب سن ایمن هستن و به خودی خود نمیتونن به کودک آسیب بزنن. 

بهترین اسباب بازی فکری و آموزشی برای کودکان

اگر سردرگم هستین که واسه فرزندتون یا هر کودک دیگه ای که تولدشه هدیه بخرین،مطمئنا اسباب بازی آموزشی و فکری انتخاب مناسبیه. میتونین از بین اسباب بازی هایی که شامل قافیه ها، اعداد، حروف الفبا، حیوانات، اشکال، الگوها و ... انتخاب کنین. میتونین موضوعی رو انتخاب کنین که به نظر می رسه، عقبه. این اسباب بازی ها نه تنها به کودک کمک می کنه تا در مدرسه بهتر کنار بیاد، بلکه یادگیری رو نیز تضمین می کنه.